Geallieerden, Vliegeniers

Onderstaand treft u de omgekomen bemanningsleden van de neergestortte vliegtuigen in de IJmond of voor de kust van de IJmond aan.  Per datum de casualties. Verantwoordelijk voor veel neergestortte vliegtuigen was "Marine-Flak-Abteilung 816". Deze eenheid moest de Festung IJmuiden beschermen.

Per datum de casualties.

_____________     1941     _____________

 

7 april 1941        18:00 uur         Blenheim IV L9386  139Sqn         Noordzee 25km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Robert Bennett, Pilot Sergeant, 754408 RAF

Eric Robert Pierce, Observer P/O, 45647 RAF. Geboren circa 1919

Ernest William Laban, Wireless Operator/Air Gunner 755076 RAF. Geboren 1918

 

21 augustus 1941     09:25 uur    Spitfire IIa P8370    130Sqn           Noordzee 20km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

William Roy Bloyce, Pilot Officer, 67053 RAF.

 

26 augustus 1941      14:17 uur    Blenheim IV Z7483    21Sqn            Noordzee ten Westen van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Alex Stanley Oman, Pilot Sergeant, 1375280 RAF.

Thomas Parkinson, Observer Sergeant, 955962 RAF

Ronald Hamilton, Wireless Operator and Airgunner Sergeant, 977049 RAF

 

26 augustus 1941                    Blenheim IV L8788  88Sqn RAF            Noordzee ter hoogte van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

George Bannatyne Dunn, Pilot, Pilot Officer, 44816 RAF. Runnymede Memorial 32

John Reginald Arthur Jones, Observer, Pilot Officer, 39441 RAF. Runnymede Memorial 33

Basil Douglas Davies, Wireless Operator, Air Gunner, Flight Sergeant, 537136 RAF. Runnymede Memorial 36

 

_____________     1942     _____________

 

22 januari 1942         14:27 uur    Beaufighter Ic T4786         248Sqn     Noordzee bij IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Joseph William Blennerhassett, Pilot Flight Lieutenant 42044 RAF

Campel James Cansdale Walker, Wireless  Operator and Observer P/O. 115920 RAF. Geboren Circa 1918

 

31 januari 1942         14:00 uur   Hudson VA E649                407Sqn        IJmuiden bij de pieren

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Leslie Walter Jaggard, Pilot Flight Sergeant 902521 RAF.

Hubert Jack Parker, Observer Pilot Officer 106056 RAF. Geboren circa 1915

D. Sykes, Wireless Operator/Air Gunner Sergeant 955319 RAF Survived pow (357/24750)

W.J. Palmer, Wireless Operator/Air Gunner Sergeant 946273 RAF Survived pow (344/24818)

 

9 maart 1942      23:42 uur        Wellington mkII W5442 PH-B        12Sqn          Kagerweg Beverwijk.

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Henry Marshall Murdo, Sergeant, Front Gunner: 1060255, geboren circa 1922

Patrick Gibbings Sanders, Sergeant, 2nd pilot, 1380919, geboren

Reuben Acton Scragg, Sergeant, Navigator: RNZAF nz/401413, geboren Napier Nieuw-Zeeland 04-03-1917

Pilot: P/O R.H. Buchanan 45419 - Inj. (P/O Buchanan was confined in Hospital due injuries then returned to UK)

Rear Gunner: Sgt R.A. (Ron) Arnold 612589 (Initialling reported as missing in action, on 26 March a call was received from Berlin advising that he was a PoW interned in Camps 8B/344/L4. No.24843)

Wireless Operator: Sgt C.J.Chedd 923890, (PoW No.24831)

 

26 maart 1942    23:16 uur     Wellington IV R1590        301Sqn    Duin en Kruidberg Velsen

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

F. Sporada, Pilot Flight Sergeant 782940 PAF.

E. Horbajcuk, Second Pilot Sergeant 783696 PAF.

Wiktor Jankowiak, Observer Flight Officer P-0117 PAF. Geboren Circa 1911

Jerzy Pietrow, Wireless Operator and Air Gunner Sergeant 784062 PAF. Geboren Circa 1915

Jan Marian Tobola, Wireless Operator and Air Gunner Sergeant 784068 PAF. Geboren circa 1922

R. Pukas, Air Gunner Sergeant 784687 PAF Survived POW

 

18 april 1942      15:40 uur     Hudson V AM878       407Sqn      Noordzee 16km West van IJmiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Edmond David Girardot, Pilot Pilot Officer J/15310 RCAF.

Donald Steward Kennedy, Observer Sergeant R/74331 RCAF.

Robert Arthur Conrad Draper,  Wireless Operator Flight Officer C/7493 RCAF. Geboren Circa 1922

Edward George Alexander, Wireless Operator and Air Gunner Sergeant R/77418 RCAF. Geboren Circa 1922

Bruce Wilbert Weaver, Wireless Operator and Air Gunner Flight Sergeant R/67233 RCAF. Geboren Circa 1921

 

27 mei 1942   10:51 uur      Whirlwind I P7122 137Sqd RAF      Velsen, bij de pont (oud-Velsen)

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

John Robert Brennan, Pilot, Flight Sergeant, R/72637 RCAF. Begraven Bergen NH 1 C 3

 

28 juli 1942     23:01 uur       Boston III AL690          88Sqn      Noordzee 7km WZW IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Thomas Kirkham Matthews, Pilot Officer 109130 RAF.

Douglas Rogers, Observer Pilot Officer, 118628 RAF. Geboren circa 1914

Edward Hodgson Dean, Wireless Operator Sergeant 1058480 RAF. Geboren circa 1920

Joseph Wayne Ganes, Air Gunner Flight Sergeant R/98016 RCAF.

 

9 november 1942                  Hudson VI EW912        320Sqn      Noordzee t.h.v. IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Johannes Henricus Josephus van Loon  Pilot Officer 2nd class RNeAF. Geboren 30-01-1918

Richard de Boer, Observer Pilot Officer 2nd class RNeAF. Geboren 01-11-1915

Johan Frederik Mijsberg, Wireless Operator Telmaat 20504 RNeAF. Geboren 08-05-1918

Hindrik Jongman,  Air Gunner Vliegtuigmaker 2e kl. 90092/Z RNeAF. Geboren 07-11-1911

 

20 december 1942     20:42 uur     Lancaster I R5762      49Sqn    Duinen ten zuiden van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Edward Irvine Johnston, Pilot Flight Sergeant R/105687 RCAF. Geboren circa 1921

Frederick William Morris, Flight engineer Sergeant 561823 RAF. Geboren circa 1911

George Albert Wainwright, Observer Sergeant 1295715 RAF.

Malcolm MacLellan, Bomb aimer Sergeant 1365878 RAF.

Arnold Howison, Wireless Operator and Airgunner 1061582 RAF. Geboren circa 1920

Sidney John Wick, Air gunner Sergeant 1338759 RAF. Geboren circa 1923

Roy Arthur Frank Bignell, Air gunner Sergeant 1390750 RAF. Geboren circa 1923

 

_____________     1943     _____________

 

29 januari 1943   15:47 uur      Spitfire Vb EN932           118Sqn     Noordzee 15km NW van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Arthur Laurence CrossPilot, Warrant Officer Class II   R/94738 RCAF. 

 

8 april 1943      23:07 uur      Wellington X HE148         300Sqn     Noordzee 20km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Stanisław Ślusarski  Pilot, Flight Sergeant 792051 PAF. Geboren 13-06-1920

Stefan Tomicki Second Pilot, Flight Officer P-1916 PAF. Geboren 01-07-1915

Jan Rudek, Navigator, Flight Officer P-2021 PAF. Geboren 06-03-1913

Tadeusz Władysław Z. Kniażycki, Bomb Aimer 780872 PAF. Geboren 12-04-1921

Władysław Marczuk, Sergeant, Wireless Operator/Air Gunner 794308 PAF. Geboren 16-02-1917

Stanisław Stępień
,  Sergeant, Air Gunner, 792832 PAF. Geboren 01-05-1915

 

3 mei 1943     17:56 uur       Boston III BZ227          107sqn     Noordzee 8km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Frank Sleigh Harrop, Flight Sergeant, Pilot 655301 RAF, geboren circa 1919

Herbert Horatio Gauntlett, Flying Officer, Navigator, 118636 RAF, geboren circa 1910

Richard Butler, Flight Sergeant, Wireless Operator, Air Gunner 1112316 RAF, geboren circa 1913.

 

3 mei 1943       18:00 uur       Ventura II AJ478            487Sqn   Noordzee 19km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Timothy William Warner, Sergeant Air Gunner 414363 RNzAF. Geboren Circa 1918

Zie voor de overige bemanningsleden bij Timothy.

 

17 mei 1943    02:58 uur       Lancaster III ED887      617sqn      Strand van Castricum bij paal 48.

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Piloot Squadron Leader                  Henry Melvin Young

Navigator Flight Sergeant               Charles Walpole Roberts

Bommenrichter Flying Officer          Vincent Sanford MacCausland

Boordwerktuigkundige Sergeant     David Taylor Horsfall

Marconist Sergeant Lawrence        William Nichols

Neusschutter Sergeant                   Gordon Arthur Yeo

Staartschutter Sergeant                  Wilfred Ibbotson

Tentoonstelling over deze "Dambuster" die boven de duinen van Castricum werd neergeschoten in het Huis van Hilde Westerplein 6 1901 NA Castricum van 2 juli 2020 tot en met 3 januari 2021.
Zie het artikel in het Noord-Hollands Dagblad van 16 juni 2020.

 

17 mei 1943      12:12 uur       B-26 B 41-17979        322BG/450BSUSAAF   Noordzee 3km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Edward Forrest Jefferis Navigator/Bombardier PHO-791596 USAAF.

Zie bij 1st Lieutenant E.F. Jefferis voor de volledige bemanningslijst.

 

17 mei 1943      12:13 uur      B-26 B 41-18086          322BG/450BS     Noordzee 9km van Castricum

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Joseph A Jones Pilot 1/Lt.  PHO-791700 USAAF. Geboren Circa 1920

Anthony A Alaimo Co-Pilot 2/Lt. O-664487 USAAF Survived pow

Norris K Calkins  Navigator/Bombardier 2/Lt. O-731020 USAAF. GEboren 31-07-1922

Marvin Leslie Harbour Engineer Sgt. 18002633 USAAF. Geboren 14-01-1922 Cleburne USA

Robert P Steffen Radio Operator T/Sgt. 36207782 USAAF. Geboren Circa 1919

Milton E Littrell Tail Gunner S/Sgt. 14069802 USAAF. Geboren Circa 1919

 

17 mei 1943     12:13 uur     B-26 B 41-18090        322BG/452BS USAAF        Noordzee 8km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Edward Robertson Norton, Pilot 2nd Lieutenant, O-792299 USAAF. Margraten Wall Of the Missing. Broer van James.

James Arthur Norton, Jr, Co-Pilot 2nd Lieutenant, O-792300 USAAF. Broer van Edward.

Alvin X Zeidenfeld, Navigator/Bombardier, 1st Lieutenant, O-662330 USAAF.

Ralph Houghton MacDougall, Engineer, Sergeant 11037593 USAAF.

Harrison Edward Kegg, Radio Operator, Staff Sergeant, 35353961 USAAF. Cambridge Wall Of te Missing WOM

Bennett W. Longworth, Tail Gunner, Staff Sergeant, 35325379 USAAF. Survived POW

 

12 juni 1943      02:50 uur    Lancaster III 12/Z DVI57    12Sqn RAF   Bij de pieren van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Alfred Wiliam Doel, Pilot Flight Lieutenant, NZ39907. Royal New Zealand Air Force. Geboren circa 1918.

Robert Durham, Navigator and Wireless Operator. 937812. RAF Geboren circa 1913.

W.T. Sgt D.L. Templeman P.O.W. 798684. (Camp STALAG 357 No.264)  (StammLager 357)

Owen Kendrick Whyman, B.A. Flight Sergeant. NZ413294. Geboren circa 1916. Buried in Amsterdam New Eastern Cemetery.

William Frank Biggs, Sergeant Engineer. 569401. Geboren circa 1920 Buried Bergen General Cemetery.

Owen Kenyon Jones, Flight Officer M.U.G. NZ40921. Buried in Amsterdam New Eastern Cemetery.

Thomas Robert Pagett, Sergeant Rear Gunner. 1140287.

 

12 juni 1943     03:14 uur      Lancaster 12/W W4791    12Sqn RAF    Paasduin en slakkenstort Wijk aan Zee

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Horace Shepherd, Pilot Flight Sergeant 1114117. RAF. Geboren circa 1914

William Edward Cunliffe, Navigator Sergeant 1453475. RAF. Geboren circa 1915

Leslie Stephenson, Wireless Operator and Air Gunner, RAF Sergeant 620520. RAF

Alan Arthur Gill Air Bomber, Sergeant 1452106. RAF. Geboren circa 1923           

Frederick Norman Pink Flight Engineer, Sergeant 1284001. RAF. Geboren irca 1917          

Keith Benedict Davidson Air Gunner, Flight Sergeant 8115668. R-CanadianAF

Weston Robert Berry R.G. Flight Sergeant A33396. R-AustralianAF. Geboren circa 1914

 

22 juni 1943     02:35 uur          Wellington X HE327        300 Sqn RAF     Noordzee, 65km West IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Mieczysław Glass Sergeant Navigator P794632 PAF. Geboren Warszawa 19-11-1919.

De overige bemanningsleden vonden hun zeemansgraf en worden herdacht op het Northolt Memorial.

 

26 juni 1943     02:51 uur     Lancaster I ED373     101 Sqn RAF      Noordzee, 1km West Wijk aan Zee

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl   Shot down by NF Ofw. K-H. Scherfling of IV/NJG

Crewmembers:
Ivan William Banks, Pilot, Flight Sergeant, 405803 RAAF. Amsterdam 69-B-18

Norman Stanley Mould, Flight Engineer, Sergeant, 1297129 RAF. Amsterdam 69-B-18

Harold James Toze, Navigator, Sergeant 1218772 RAF. Amsterdam 69-B-18.

T.G. Brook, Bomb Aimer, Sergeant, 658112 RAF. Survived pow

John Henry William Snowdon, Wireless Operator, Air Gunner, Sergeant, 1037458 RAF. Amsterdam 69-B-18.

Ronald “Ron” Pugh, Air Gunner, Sergeant 1317561 RAF. Runnymede Memorial 162

Geoffrey Victor Branson, Air Gunner, Sergeant 1607031 RAF. Amsterdam 69-B-17

 

29 juni 1943    Lancaster III  EE!95             12Sqn RAF        Noordzee, 30km West Zandvoort

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Frederick John Knight Squadron Leader, Pilot 40304 RAF. Geboren Circa 1916.

Ernest Frederick Lawrence, Sergeant, Flight Engineer 1237208 RAF Geboren Circa 1923.

Howard Cedric Treherne, Navigator Flight Officer. J/16069 RCAF. Geboren circa 1921

Mervyn Barnaby Noble Flight Sergeant Bomb Aimer 777884 RAF. Geboren circa 1921.

Francis Donovan Ayerst, Sergeant Wireless Operator and Air Gunner, 1377776 RAF. Geboren circa 1912.

James Roy Boxall, Sergeant, Air Guner 1387360 RAF. Geboren Circa 1924.

Frank Birkin, Sergeant, Air gunner. 621280 RAF. Geboren Circa 1920.

 

24 augustus 1943   Lancaster II   DS722   115Sqn RAF     Noordzee, 20km West Castricum

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Hit by Lieutenant Werner Baake of the 1./NJG 1, flying a Bf 110 G-4 from Gilze-Rijen airfield.

Crew members:
Pilot Sgt. D.F. Townsend 408937 RAAF Survived POW, rescued from sea after six days

Flight engineer Sgt. T.W. Coulthart 578088 RAF Survived POW, rescued from sea after six days

Derrick William MacDonald, Navigator Sergeant 1578548 RAF. Runnymede Memorial 157

Bomb aimer Sgt. R. Gardham 1473913 RAF. Survived POW, rescued from sea after six days

Frank Abell, Wireless Operator, Air gunner, Sergeant 1498310 RAF. Burried Bergen NH 2 B 5.

Austin Raymond Line, Air gunner, Sergeant. 1817558 RAF. Runnymede Memorial 157

Evan Maunder Morgans, Air gunner, Sergeant. 1313895 RAF. Runnymede Memorial 159

 

19 oktober 1943      11:10 uur     Beaufighter TF.X LZ316    236Sqn RAF   Noordzee, 2,5km West IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

George Hudson Markle, Flight Officer Pilot, J.17944 RCAF. Geboren 19-01-1910.

James Arthur Mallinson, Flight Sergeant Navigator, 1437385 RAFVR. Geboren circa 1913.

 

16 december 1943    19:00 uur        Lancaster II DS835      115sqn      Heemskerker duin, Kruisberg.

Voor meer info zie: www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl  en de website van de Aircraft Recovery Group

Sergeant Air Gunner                         Alfred Cowdrey    

Pilot officer Navigator                        Ernest Downs    

Sergeant Air Gunner                         Ronald Hawkins    -     

Wireless Operator, Air Gunner          Islwyn Lewis

Pilot officer                                        Norman Thomas Newton

Sergeant Air Bomber                        Geoffrey Ray

Sergeant Flight Engineer                  Marcus Seatter

 

22 december 1943     15:30 uur       B17-G 42-37738           92BG/322BS   Velsen Hoogoventerrein.

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Gerald Dutton Glaze, Sergeant, Ball Turret Gunner 14074559 USAAF Margraten WOM

Zie bij Sergeant G.D. Glaze voor de overige bemanningsleden die het overleefden en POW werden.

 

_____________     1944     _____________

 

7 januari 1944      12:30 uur      P-47     D  42-8552   358FG/365FS    USAAF   Noordzee, 7km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Mark A. Osborn 2nd lieutenant Pilot, O-529674 USAAF. Geboren Indiana USA 10-04-1923.

 

10 februari 1944     13:20 uur       B17-G 42-31115           388BG/562BS  Uitgeest Busch en Dam

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

James Robert Feeney, Pilot 1st Lt. O-745659 USAAF USA Initially buried at Margraten

Norman Frank Kajut, Radio Operator T/Sgt. 33279641 USAAF Margraten G-16-26

Marion Boyd Forbis, Waitstgunner S/Sgt. 16017805 USAAF Kolhorn

Louis Martin Le Fevre, Tailgunner S/Sgt. 39255078 USAAF Margraten L-7-18z

Zie bij de omgekomen bemanningsleden voor de volledige bemanningslijst

 

24 februari 1944     09:05 uur       P-47D 42-75401           361FG/376FS  Noordzee voor IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Dennis B. Weaver Pilot, 2nd Lieutenant.

 

26 maart 1944     14:48 uur       B-26C 41-34853           323BG/453BS  Duinen 2km ten Zuiden van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Halmyth C. Reese, Pilot 2nd Lieutenant, O-672201 USAAF Margraten A-14-26

William C. Berryman, Co-Pilot Major, O-401359 USAAF USA

Ralph R. Brown, Bombardier Sergeant, 20802695 USAAF USA

Alex E Sundberg, Engineer Staff Sergeant, 39309115 USAAF Margraten K-18-3

Paul Raymond Scott, Radio Operator Sergeant, 35662878 USAAF Margraten J-16-1

Donald L. Jacobs, Tailgunner Sergeant, 32551395 USAAF USA

 

18 april 1944       16:00 uur     P-38 J  42-68126      20FG/55FS    USAAF    Noordzee, 35km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Leland Kenneth Henslee, Pilot, 2nd Lieutenant, O-756572 USAAF. Geboren Winters Texas 27-12-1922.

 

15 september 1944    10:15 uur    Spitfire IX MA225    229 Sqn RAF            Noordzee, 48km West van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

John Manley, Pilot, Flight Sergeant, 1338749 RAF. Geboren circa 1923

 

6 december 1944   14:44 uur    B-17 G 43-37927      486BG/833BS USAAF   Noordzee, tussen de pieren van IJmuiden

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

'The Last Roundup' was hit by Flak over the target. The battle-damaged aircraft was escorted by fighters over the Netherlands but in the end, shot down by Flak over IJmuiden. It crashed between the piers at IJmuiden harbour. The Fortress was on an operation to the Leuna oil refinery at Merseburg (Sachsen-Anhalt, Germany).

Crew members:
Bruce C. Alexander, Pilot, 2nd Lieutenant, O-760522 USAAF / Margraten WOM, Limburg

Charles B. Bryson, Co-Pilot, 2nd Lieutenant, O-771285 USAAF / buried USA

Roy J. Sykora, Navigator, Flight Officer, T-130000 USAAF / Margraten WOM, Limburg

Walt C. Hummel, Bombardier, 1st Lieutenant, O-732847 USAAF / buried USA

Roy L. Henry, Engineer, Corporal 39838448 USAAF / buried Fort Gibson National Cemetery in the USA

Robert Carleton Cooke, Radio Operator, Corporal, 36747223 USAAF / buried USA

Isadore Wolstein, Ball Turret, Gunner Corporal, 17118603 USAAF / Margraten WOM, Limburg

Dwight K. Shurtleff, Waist Gunner, Corporal, 31141379 USAAF / Margraten WOM, Limburg

Chester Zolynski, Tail Gunner, Staff Sergeant, 33333655 USAAF / Margraten WOM, Limburg


_____________     1945     _____________

 

23 februari 1945     10:30 uur     Mustang P-51    D 44-14768       357FG/363FS USAAF   weiland bij Castricum, nu de Henry Dunantsingel

Voor meer info zie:   www.verliesregister.studiegroepluchtoorlog.nl

Richard Taylor, Pilot, 2nd Lieutenant, O-827317 USAAF. Geboren 01-10-1922.

 

Alle namen in alfabetische volgorde: